Çimçit

Çim çit için PVS kaplama ve paslanmaz çelik kullanarak dış mekanlardaki kötü hava koşullarına dahi çiti korur ve paslanmaz bir hal alır.

Dekoratif görünümü ile herkesin dikkatini çeken çim çit sistemleri genellikle doğal ortamlarda kullanılır. Yapay çimlerden oluşan bu çit uygulanan alana doğal bir görüntü vermesini sağlayacaktır. Duvarlar için özel olarak üretilen bu çim çit sistemlerini zemin kullanımına uygun değildir. Halı sahalardaki çimenli zemin kaplamaya benzer olsada çim çit sadece duvar kaplamak için üretilmiştir. Bu çim görünüm çitlere, örgü çitlerine ve duvar kaplamalarına kolayca uygulanmaktadır. Dış mekanlarınız için bu çimin benzeri çitleri tercih ederek doğal bir görüntü ile güvenliğinizi sağlamış olursunuz.
                                                                                                      
Çim Çit Sistemlerinin Kullanım Şekli

İki çit arasına çimenli çitler keskin bıçakla kesilir sonra sarma işlemi yapılır ve böylelikle çim çitler oluşmuş olur. Bu ürün oldukça dayanıklıdır. Çim çit sistemleri başta bahçelerde olmak üzere dış mekanlarda sıklıkla tercih edilen bir üründür. Çim çit için PVS kaplama ve paslanmaz çelik kullanarak dış mekanlardaki kötü hava koşullarına dahi çiti korur ve paslanmaz bir hal alır. Bunlara dayanarak uzun süre boyunca bu ürünü kullanabilirsiniz. Bu çit sayesinde bahçenizin güvenliğini sağlar ve sokak hayvanlarının da bu alana girmesini engeller.

Çim Çit Duvar

Çim çit duvar, bahçe duvarlarının suni çim kullanılarak kaplanması işlemidir. Bu sayede zemindeki çimle uyumlu bir görüntü ortaya çıkıyor. Doğal çime benzerliği ve renginin yeşil tonunun güzelliği ile bahçenize çok doğal bir görünüm kazandırır. Sadece doğal görünümü ile değil, dayanıklılık açısından da kaliteli malzemelerden üretilmiş bir ürün olduğu için uzun süre kullanabilirsiniz. Özellikle rengi solmaz ve yanma görülmez.

Süs amaçlı kullanılan çim el örtüleri her alana rahatlıkla uygulanabilir. Özellikle evinizin bahçe duvarında daha doğal bir görünüm yaratmak için çim kaplama yaptırabilirsiniz. Bu şekilde daha iyi bir görünüme sahip olacaksınız. Özel Mekânlar, kafeteryalar, oteller günümüzde bu tip çim çit kaplamayı sıklıkla kullanmaktadır. Bu çit yapısı sadece estetik açıdan hoş değil, aynı zamanda çok sağlam ve kullanışlıdır. Suni çim görünümündeki bu çitleri hem iç hem de dış mekânlarda kullanabilirsiniz. Çim çit kaplama ile Mekânlarınızı daha sıcak ve doğal hale getirebilirsiniz.